GET YOURSELF
REFRESHED

Świecowanie uszu

Świecowanie i konchowanie uszu wywodzi się od starożytnych Egipcjan , Greków, a także Azteków i Majów. Mówi się , że do dziś z powodzeniem stosują ją Indianie Hopi.

Dym, który się wytwarza podczas zabiegu posiada naturalne związki , które powstają podczas procesu spalania bawełnianej świecy : mikrocząsteczek wosku i olejków eterycznych. W związku z tym silniejsze ich wtłaczanie do ucha powoduje silniejszą reakcję organizmu na zbawienne działanie tych składników. Związki te podczas zabiegu łatwo dostają się poprzez mikropory w błonie bębenkowej do wewnętrznych części ucha. Jednocześnie silniej działają bezpośrednio na rzęski słuchowe i wewnętrzne części ucha -aktywując zakończenia nerwowe, które poprzez neuroprzekaźniki kierunkują pozytywne bodźce do całego organizmu, szczególnie do mózgu, gdzie tworzą się synapsy (mosty pamięciowe) warunkujące w ośrodkach podkorowych obraz zdrowia. Po takim zabiegu długo działa przekaz bodźca wewnętrznego z synaps do perykarionów – ciał komórek nerwowych, poprawiając obraz stanu zdrowia i relaksu naszego organizmu.

Świece nie uzależniają, nie można ich przedawkować.Pobrana klatka 2

Można je stosować w celach relaksacyjnych, oczyszczających, mogą być uzupełnieniem medycyny konwencjonalnej.
Działanie:
Świecowanie i konchowanie uszu pomaga:
-Uwolnić się od bólów głowy, zanieczyszczeń przewodu słuchowego, poprawia słuch, zmniejsza szumy uszne, zmniejsza dolegliwości jakie występują podczas gdy mamy katar sienny.
-Przeciwdziała bólom głowy, zapaleniu zatok przynosowych, nieżycie nosa, przeziębieniom, grypie, szumom usznym .
-Pozbyć się kłopotów z zasypianiemswiecownie
-Świecowanie oczyszcza aurę głowy i szyi, działa relaksująco na całe ciało.

Zarówno świecowanie jak i konchowanie wyrównuje różnicę ciśnień pomiędzy uchem zewnętrznym, jak i wewnętrznym, dlatego często stosowane są z powodzeniem u płetwonurków, nurków, spadochroniarzy, ludzi często latających samolotami, a także u ludzi wrażliwych na zmiany baryczne.
Zapraszam serdecznie, Malwina E.Rzeczkowska
www.terapiaholistyczna.pl
www.malwinaart.com
www.vedicartacademy.com

comments are closed

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress